Hotel San Pedro Habitacion Sencilla
| Δωρεάν Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Hotel San Pedro Habitacion Sencilla Villahermosa διαθέτει επίσης ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.
Casa de la Tierra απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτό το aparthotel, ενώ το Parque Museo La Venta είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Το Παρατηρητήριο των Αετών απέχει επίσης περίπου 15 λεπτά οδικώς από αυτό το ξενοδοχείο. Νιώστε σε απόλυτη αρμονία με τη φύση επισκεπτόμενοι το Πάρκο Tomas Garrido Canabal, περίπου 2,1 χλμ. από αυτό το κατάλυμα.
Δοκιμάστε πιάτα σύγχρονης κουζίνας στο La Cevichería Tabasco που βρίσκεται 350 μέτρα από το San Pedro Habitacion Sencilla.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Luis Donaldo Colosio800 μ.
- Juarez Park400 μ.
- Benito Juarez450 μ.
- Obelisco700 μ.
- Casa Museo Carlos Pellicer600 μ.
- Los Pajaritos Park650 μ.
- Plaza de la Tecnologia500 μ.
- Iglesia de Jesucristo de los Santos de los Ultimos Dias250 μ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Carlos Rovirosa Perez13 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωρεάν Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo Hotel San Pedro Habitacion Sencilla;
Τo Hotel San Pedro Habitacion Sencilla παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo Hotel San Pedro Habitacion Sencilla;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo Hotel San Pedro Habitacion Sencilla στις 11:00. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υιοθετεί τo Hotel San Pedro Habitacion Sencilla.
Σε τo Hotel San Pedro Habitacion Sencilla υποστηρίζουν δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.